قوانین فروشگاه مای یودی


معرفی:
 
از اینکه فروشگاه ما را برای خرید نرم افزارهای خود انتخاب کرده اید سپاسگذاریم. خوشحالیم که با افتخار عرض کنیم از سال ۱۳۹۱ به عنوان اولین فروشگاه ایرانی اپل در ضمینه عرضه سرویس ثبت یو‌دی و اکانت آی ریساین در خدمت شما دوستان عزیز می‌باشیم.

برای حفظ حقوق فروشگاه و همچنین مشتریان گرامی, قوانینی وضع شده است که در چهارچوب این قوانین طرفین موظف به رعایت حقوق یکدیگر میباشند.

توجه داشته باشید که قوانین فروشگاه در هر زمان ممکن است به روز رسانی شود. بنابراین در هنگام خرید هرگونه سرویس جدید, قوانین فروشگاه را کاملا مطالعه کرده و سپس اقدام به خرید کنید.

 
قوانین کلی:
 
۱- تفاوت فروشگاه مای یودی با سایر اَپ استورهای موجود در ایران, نحوه نصب اپلیکیشنها می‌باشد. در فروشگاههای دیگر, سیستم بصورت خودکار اپلیکیشن های مورد علاقه کاربر را تنهای با یک کلیک نصب می‌کند; در حالی که استور مای یودی بصورت نیمه خودکار عمل کرده و کابر می‌بایست توسط برنامه ESign اپلیکیشنهای دریافتی را نصب نماید. به عبارتی دیگر, کابر برای استفاده از استور مای یودی, ملزم به داشتن حداقل دانش آی تی می‌باشد زیرا کلیه سرویسهای فروشگاه فقط مخصوص افراد حرفه‌ای می‌باشد. هیچ گونه راهنمایی و پشتیبانی در مورد کلیه سرویسها از طرف فروشگاه ارائه نخواهد شد. بنابراین به شدت توصیه میشود چنانچه شما کاربر مبتدی می‌باشید, از سرویسهای فروشگاه استفاده نکنید.

۲- از آنجایی که کلیه اکانتهای دولوپر اپل فقط به مدت یکسال اعتبار دارند, سیسنم هوشمند فروشگاه موقع خرید شما, زمان باقیمانده اکانت دولوپر را محاسبه کرده و طبق مقدار روزهای باقی مانده اکانت موجود در فروشگاه, شما شارژ خواهید شد. به عبارت دیگر, چنانچه موقع خرید شما, اعتبار اکانت موجود در فروشگاه ۳ ماه باشد, شما فقط برای ۹۰ روز شارژ خواهید شد.

۳- سرویسهای فروشگاه از دید شرکت اپل غیر قانونی می باشند. پس هر لحظه احتمال مسدود شدن سرویسها می باشد بنابراین فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال مسدود شدن اکانت ندارد. هر چند که در طول فعالیت این فروشگاه از مجموع بیش از ۱۰۰ اکانت موجود در فروشگاه, هیچ کدام مسدود نشدند.

۴- پس از ثبت UDID به هیچ وجه امکان حذف, ویرایش و یا انتقال لایسنس به دستگاه دیگر نمی باشد.

۵- Certificate فقط برای یک iDevice می باشد و برای هر دستگاه باید یک سرویس مجزا خریداری کنید.

۶- حداقل هزینه خرید هریک از اکانتهای فروشگاه ۱۵ هزار تومان می‌باشد. یعنی حتی اگر مدت زمان باقی مانده اکانت دولوپر یک هفته باشد, شما ۱۵ هزار تومان که تقریبا معادل یکماه می‌باشد, شارژ خواهید شد.

 
سرویس اَدهاک:

۱- با خرید این سرویس شما قادر به نصب سیدیا یا برنامه های سیدیا نمی باشید.

۲- با خرید این سرویس می‌توانید کلیه اپلیکیشنهای IPA را در کلیه ورژنهای آی دیوایسها نصب کنید. به عبارت دیگر, با استفاده از این سرویس مدل و ورژن دیوایس شما هرچه باشد سازگار می‌باشد.

 
سرویس AppleTV:

۱- ​تعداد اپ های قابل ساپورت برای اپل تی وی بسیار محدود می‌باشند. میتوان گفت بهترین و کارآمدترین اپ موجود Kodi و Popcorn Time می‌باشند. بنابراین انتظار چندانی از داشتن این سرویس نمی‌توان داشت.

 
سرویس unc0ver:

۱-اکیداً توصیه می‌شود قبل از اقدام به خرید, حتما از وبسایت رسمی اپلیکیشن www.unc0ver.dev از سازگاری دستگاه خود با ورژن موجود در فروشگاه ما مطمئن شوید. با وجود اینکه ورژنهای متعددی از آی دیوایس ها توسط این ابزار قابل ساپورت می‌باشند ولی متاسفانه در یکسری از ورژنهای این ابزار, یکسری از دیوایسهای اپل ولو اینکه ورژن مربوط قابل پشتیبانی باشد, ساپورت نخواهند شد.

 
اپ سنتر اختصاصی:
 
اَپ سنتر اختصاصی فروشگاه با هدف فراهم کردن بستری برای مشترکان گرامی بنا شده است تا شما بتوانید آپدیت‌ترین اپلیکیشن های ایرانی شامل بانکها, رمزهای یکبار مصرف, اسنپ, دیجیکالا, اپراتورهای تلفن همراه و ... را از این بخش دانلود کنید.

۱. این بخش به صورت بتا راه اندازی شده است و به مرور زمان آپدیت خواهد شد.

۲. در هنگام دانلود از اپ سنتر, آی پی شما به لینک دانلود اختصاص داده میشود پس فقط شما امکان دانلود را خواهید داشت و چنانچه آیپی دیگری از لینک دانلود استفاده کند اکانت شما مسدود خواهد شد.

۳. در صورت استفاده نادرست از این بخش یا به اشتراک گذاری با دیگران, دسترسی شما قطع و اشتراک شما مسدود خواهد شد.

برای حفظ حقوق فروشگاه و همچنین مشتریان گرامی, قوانینی وضع شده است که در چهارچوب این قوانین طرفین موظف به رعایت حقوق یکدیگر میباشند.